solid optical solutions

O nas

W naszej ofercie znajdują się produkty najwyższej jakości, spełniające wszelkie standardy wydajności i będące kompatybilne ze sprzętem producentów wszystkich rozwiązań teleinformatycznych i telekomunikacyjnych.

Co robimy

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i dostawach komponentów oraz urządzeń pasywnych dla sieci światłowodowych.

Jesteśmy dostawcą rozwiązań telekomunikacyjnych ze szczególnym naciskiem na technologie światłowodowe. Dotychczasowe doświadczenia w sprzedaży i integracji modułów transmisyjnych chcemy wykorzystać w nowym, poszerzonym portfolio produktowym. Nowa strategia firmy zakłada specjalizację w kompleksowym dostarczaniu elementów sieci światłowodowej (kable liniowe i mikrokable, osprzęt stacyjny i liniowy), systemów telekomunikacyjnych (Carrier Ethernet, xPON, xWDM) oraz autorskich rozwiązań do budowy sieci dostępowych (FTTx indoor/outdoor/aerial) wraz z warstwą aktywną (AON, EON, GPON, eLTE). 

Firma jest Autoryzowanym Partnerem firmy HUAWEI, Sterlite Tech, Zeitler i innych znanych producentów.

Oferuje także produkty sygnowane własnymi markami, a także usługi obsługi logistycznej zamówień ramowych oraz kompletacji produktów i produkcji OEM/ODM. Ambicją firmy jest oferowanie naszym klientom usług dystrybucyjnych z wartością dodaną (ang. Value Added Distributor).

Istotnym elementem działalności jest także sprzedaż i integracja rozwiązań wykorzystujących optyczne moduły transmisyjne (transcivery). Oferujemy moduły wszystkich typów, w tym modele kompatybilne z urządzeniami producentów HUAWEI, Cisco, Alcatel-Lucent, Juniper, NSN, ECI oraz innymi.

Zapewniamy produkty wysokiej jakości i powtarzalność dostaw. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i wyspecjalizowany zespół pracowników oraz naszych partnerów – gwarantujemy utrzymywanie bezpiecznych stanów magazynowych dla skrócenia realizacji zamówień.
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij