solid optical solutions

S-Optix

Obecnie jesteśmy istotnym dostawcą modułów transmisyjnych do operatorów oraz współpracujemy z największymi dystrybutorami i integratorami w naszym kraju.

Pod potrzeby naszych klientów rozbudowujemy naszą ofertę także o kable i osprzęt światłowodowy. Nasze portfolio produktowe kierowane jest zarówno dla przedsiębiorstw, zakładów, firm oraz instytucji na rynku krajowym jak i międzynarodowym.

Solidne rozwiązania optotelekomunikacyjne S-Optix

Jesteśmy dostawcą rozwiązań telekomunikacyjnych ze szczególnym naciskiem na technologie światłowodowe. Dotychczasowe doświadczenia w sprzedaży i integracji modułów transmisyjnych chcemy wykorzystać w nowym, poszerzonym portfolio produktowym. Nowa strategia firmy zakłada specjalizację w kompleksowym dostarczaniu elementów sieci światłowodowej (kable liniowe i mikrokable, osprzęt stacyjny i liniowy), systemów telekomunikacyjnych (Carrier Ethernet, xPON, xWDM) oraz autorskich rozwiązań do budowy sieci dostępowych (FTTx indoor/outdoor/aerial) wraz z warstwą aktywną (AON, EON, GPON, eLTE).

Firma jest Autoryzowanym Partnerem firmy HUAWEI, Sterlite, Zeitler i innych znanych producentów.

Oferuje także produkty sygnowane własnymi markami, a także usługi obsługi logistycznej zamówień ramowych oraz kompletacji produktów i produkcji OEM/ODM.

NASZE DOŚWIADCZENIE Specjalizujemy się w sprzedaży produktów przeznaczonych dla firm telekomunikacyjnych, integratorów oraz dostawców teleinformatycznych. Zapewniamy wysoką jakość oraz bezpieczeństwo dla użytkowników. Portfolio oferowanych rozwiązań wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów z każdej części rynku – od sektora administracji publicznej, poprzez sektor ubezpieczeń społecznych i służby zdrowia, po Klientów biznesowych i indywidualnych.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij