solid optical solutions

Aktualności

Obecnie jesteśmy istotnym dostawcą modułów transmisyjnych do operatorów oraz współpracujemy z największymi dystrybutorami i integratorami w naszym kraju.

 

Pod potrzeby naszych klientów rozbudowujemy naszą ofertę także o kable i osprzęt światłowodowy. Nasze portfolio produktowe kierowane jest zarówno dla przedsiębiorstw, zakładów, firm oraz instytucji na rynku krajowym jak i międzynarodowym.

S-OPTIX autoryzowanym partnerem HUAWEI

Miło nam poinformować, że zostaliśmy Autoryzowanym Partnerem firmy HUAWEI w zakresie sprzedaży rozwiązań aktywnych tego producenta (przełączniki, systemy SAN, NAS, platforma MSAN /GPON, system eLTE, etc). 

S-OPTIX autoryzowanym dystrybutorem wdmuchiwarek firmy ZEITLER

Miło nam poinformować, że zostaliśmy Autoryzowanym Dystrybutorem bardzo ciekawych i unikalnych wdmuchiwarek mikrokabli światłowodowych EzBLOWER szwajcarskiej firmy ZEITLER dedykowanych zwłaszcza do instalacji mikrokabli abonenckich na niewielkie odległości (do 500m).

S-OPTIX srebrnym sponsorem XVIII konferencji KIKE 24-25 maja 2016 w OSSIE

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska firmowego podczas XVII Konferencji KIKE w Ossie. Konferencja będzie okazją do spotkań branżowych i wymiany doświadczeń ze środowiskiem ISP. Podczas konferencji zaprezentujemy nową ofertę firmy

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij